Ogłoszenia duszpasterskie: 08 lipca 2018 r.

Opublikowano Lipiec 8, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

08.07.2018 r.

1. W bieżącym tygodniu przeżywać będziemy:

• środa- święto św. Benedykta- opata, patrona Europy. Jest to również 11 dzień miesiąca, nowenna przed 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Serdecznie zapraszamy.
  • czwartek- wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu- biskupa, męczennika. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • piątek- wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. To 13 dzień miesiąca. Przy Mszy św. Procesja Fatimska wokół kościoła i parkingu. Również serdecznie zapraszamy.
  • sobota – św. Kamila De Lellis – dzień imienin ks. Wikariusza. Polecajmy czcigodnego Solenizanta w naszych modlitwach.

2. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi - Akcja Katolicka.

3. Za tydzień Ołtarz kwiatami ubierają Rodziny z domów od nr. 433 do 450.

4. Zostało kilka miejsc wolnych na pielgrzymko-wycieczkę do Zakopanego i Ludźmierza. Prosimy o zapisy w tym tygodniu. Od następnej niedzieli zapisy ruszą w innej Parafii. Szczegóły wyjazdu na stronie głównej.

5. Wszystkim dzieciom, młodzieży i wypoczywającym na wakacjach życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji.