Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu

Opublikowano Październik 21, 2019 przez Admin Strony w Aktualności
Adoracja ca+éodob. Lutory+- PLAKAT-1

Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza wszystkich parafian na  całodobową adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się w przyszłą sobotę po Mszy św. i modlitwie różańcowej i potrwa do godziny 18:00 w niedzielę. Razem z całą Polską chcemy wspólnie się modlić i upraszać łaski dla siebie, naszych rodzin, parafii i Ojczyzny oraz wynagradzać Bożemu Sercu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Jest to jedyna taka adoracja w tym roku, dlatego mamy nadzieję,  że każdy z Was poświęci trochę swojego czasu i przyjdzie na adorację pamiętając o tym, że czas ofiarowany Chrystusowi nigdy nie jest czasem straconym.

 

Mieszkańcy Lutoryża, którzy nie zostali wymienieni adorują w godzinach przez siebie wybranych. Zachęcamy do czuwania nie tylko w wyznaczonych godzinach, ale również o podjęcie indywidualnej adoracji o każdej porze. Niech trud czuwania przed Chrystusem w Najśw. Sakramencie będzie wyrazem naszej wiary i miłości do Niego.

Facebook