„Cegiełka dla Parafii”

Opublikowano Październik 22, 2021 przez Admin Strony w Aktualności
Lutoryż 01 (2)~4

Drodzy Parafianie i Szanowni Goście! :)
Zachęcamy Was do włączenia się w parafialną akcję „Cegiełka dla Parafii” i nabycia pamiątkowej kuli śnieżnej z wizerunkiem naszego kościoła :)

Dzięki zakupowi takiej kuli, staniecie się również Ofiarodawcami, bo z części środków finansowych uzyskanych ze sprzedaży, tym razem chcemy odnowić/zmienić wygląd Bożego Grobu oraz Ciemnicy przed Świętami Wielkanocnymi.
Kula Śnieżna jest w cenie 40 zł, z czego kwotę 20 zł przeznaczymy na wyżej wymieniony cel. Pozostałe koszty, to koszty produkcji i przesyłki dla firmy wykonującej naszą parafialną pamiątkę.
Na postumencie kuli znajdują się zdjęcia kościoła oraz cmentarza w zimowej scenerii wraz z życzeniami „Błogosławionego Nowego 2022 Roku”.
Tym samym, kula zapakowana w kartonowe pudełko może posłużyć jako świąteczny prezent dla siebie lub swoich bliskich. Uwierzcie nam, że jej uroku nie odzwierciedli żadne zdjęcie :)
Osoby, które chcą zaangażować się w akcję „Cegiełka dla Parafii” mogą złożyć zamówienie na liście, która znajduje się na stoliku z gazetami, w zakrystii lub wysyłając emaila na adres: proboszcz@parafia.lutoryz.pl
Wszystkim Parafianom już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać i dziękujemy za wkład w budowaniu piękna naszej świątyni :)

Uwaga!
Zamówienia na kulę można składać do końca października, a jej odbiór będzie możliwy około 15 listopada.