Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Opublikowano Marzec 25, 2019 przez Admin Strony w Wydarzenia
IMG_4625

W święto Zwiastowania Pańskiego, podczas wieczornej Eucharystii o godz. 17.00 w naszej Parafii, 12 osób podjęło się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.


Uroczyste przyrzeczenie składane Bogu jakim jest podjęcie duchowej adopcji, zobowiązuje podejmującego się tego dzieła do jego wypełnienia. Adopcja duchowa dziecka poczętego, zagrożonego zabiciem w łonie matki, wyrażana jest osobistą modlitwą adoptującego o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga. Osoba adoptująca duchowo przez najbliższe dziewięć miesięcy, czyli przez okres rozwoju dziecka w łonie matki, podejmuje się codziennego odmawiania jednego dziesiątka różańca oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone, jak również w intencji jego rodziców.

 

Tym, którzy podjęli się tego pięknego dzieła życzymy wytrwałości. Niech Wam wszystkim błogosławi Dawca Życia!

IMG_4627IMG_4631IMG_4634

Facebook