Informacja dla wyjeżdżających do Zakopanego

Opublikowano Wrzesień 6, 2019 przez Admin Strony w Aktualności
1538394720_3

Wyjeżdżających na pielgrzymko-wycieczkę w dniach 14-15 września, informujemy, że wyruszymy o godz. 03.40 nad ranem (sobota, 14 września) z placu przykościelnego. Prosimy o punktualność.

Bardzo prosimy o UBRANIE SPORTOWEGO OBUWIA typu adidasy. Odradzamy obuwia ze śliską podeszwą, półbutów czy trampek. Prosimy o obowiązkowe zabranie płaszcza przeciwdeszczowego lub parasola.

Informujemy również, że miejsca w autokarze będą podpisane, dlatego prosimy o wsiadanie tylko i wyłącznie przy kościele. Nikt z Państwa nie zostanie rozdzielony i miejsca będą wybrane na przykładzie z poprzednich wyjazdów.  Możliwa zamiana  będzie ewentualnie miedzy sobą. Podpisanie i wcześniejsze wybranie miejsc ma na celu uniknięcia sytuacji rozdzielenia osób jadących razem (małżeństwa, rodziny, znajomi itp.).

Posiłek dnia pierwszego (sobota) przewidziany jest w godzinach popołudniowych dlatego prosimy o zabranie kanapek na śniadanie.

PRZYPOMINAMY:

W planie dnia pierwszego mamy do zwiedzenia m.in. Kościół Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, spacer Wąwozem Homole, Spływ Dunajcem, kościół na Bachledówce. W razie bardzo brzydkiej pogody zastrzegamy sobie prawo do zmiany tego programu.

W niedzielę zwiedzimy m.in. Kaplicę Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, udamy się do Pustelni Brata Alberta, będzie czas wolny na Krupówkach. Tego dnia przewidziany jest wyjazd i zjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch, który odbędzie się nawet w czasie deszczu. Inne punkty programy w razie bardzo brzydkiej pogody również mogą ulec zmianie.

Koszt wyjazdu:

Całkowity koszt wyjazdu wraz z biletami wstępów oraz kolejką na Kasprowy Wierch (dla osób, które zgłosiły chęć wyjazdu), to 400 zł/osoba.

Z tej kwoty, 100 zł przeznaczone jest na bilet na wyjazd i zjazd kolejką na Kasprowy Wierch. (Musieliśmy również zakupić bilet dla Pani Przewodnik).

Pozostałe koszta (300 zł) obejmują: przejazd, ubezpieczenie, bilety wstępów do innych obiektów (także Spływ Dunajcem), opiekę przewodnika przez dwa dni, 2 obiady, kolację dnia pierwszego, wieczorek pogodny z kapelą góralską, śniadanie dnia drugiego.

Dla dzieci i młodzieży szkolnej zostały zakupione bilety ulgowe (będą odrobinę tańsze), dlatego bardzo prosimy o zabranie legitymacji szkolnych.

Zachęcamy też do zabrania uśmiechu i dobrego humoru :-)