Jubileusz 10-lecia pracy zawodowej Organisty Krzysztofa

Opublikowano Lipiec 7, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
18554477_1342457542497645_661601432_n

 

„Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem!”

Św. Augustyn

 

Zazwyczaj go nie dostrzegamy, gdy siedzi z tyłu, bo zawsze jest, zawsze gra… Dopiero gdy trafia się na Mszę św. bez udziału organisty, człowiek łapie się na tym, „że jakiegoś elementu brak”, bo przecież piękniej przeżywać Liturgię z akompaniamentem muzycznym.

 

W szczególny sposób pamiętamy dziś o naszym Panu Organiście – Krzysztofie Krakowskim, który obchodzi  jubileusz 10-lecia pracy zawodowej.

 

 

Panie Krzysztofie!

Dziękując za posługę w naszej lutoryskiej świątyni, w imieniu Duszpasterzy oraz wszystkich Parafian życzymy radości z wykonywanej pracy, nieustannego rozwoju talentów i obfitości Bożych darów na każdy dzień!

Niech Twoje życie będzie piękną pieśnią na Bożą chwałę!

Facebook