Kalendarze Parafialne 2023

Opublikowano Listopad 20, 2022 przez Admin Strony w Aktualności
FB_IMG_1668940060652

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście!
W ramach tegorocznej akcji „Cegiełka dla Parafii” zachęcamy do zakupu kalendarzy parafialnych na rok 2023, w których oprócz tradycyjnych świąt i uroczystości są zaznaczone wydarzenia i informacje związane z naszą Parafią. W kalendarzu znajdziemy m.in. godziny Mszy św., spotkania grup duszpasterskich, terminy rekolekcji, odpustów, numery telefonów i wiele innych. Kalendarz jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie i składa się z 13 stron formatu A3. Znajdziemy w nich wiele zdjęć z różnych wydarzeń z życia naszej Parafii.

Cena kalendarza, to 35 zł. Po odliczeniu kosztów druku, pozostałą kwotę (około 16 zł), przeznaczymy na cele parafialne o czym poinformujemy w późniejszym terminie.
Dla przypomnienia, w ramach akcji „Cegiełka dla Parafii” którą organizowaliśmy przez ostatnie dwa lata, dzięki Waszemu zaangażowaniu i ofiarności zakupiliśmy Anioła-skarbonkę do szopki oraz bombki na choinki, a środki z ubiegłego roku zostały przeznaczone na zakup materiałów do zrobienia nowej Ciemnicy. Bardzo się cieszymy i jesteśmy wdzięczni, że akcja przyjęła się z Waszą życzliwością, bo dzięki temu, również takimi „małymi kroczkami” możemy wciąż upiększać nasz kościół.

Liczba kalendarzy jest ograniczona, a nabyć je będzie można w zakrystii. Planując zakup warto zastanowić się, czy tego typu publikacja nie zostałaby mile przyjęta jako prezent dla naszych bliskich czy przyjaciół.