Kolędowanie w Szkole Podstawowej!

Opublikowano Styczeń 31, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
o1

Wspólne kolędowanie, to piękny zwyczaj, o który w czasie świąt Bożego Narodzenia należy szczególnie zadbać. I choć ten świąteczny czas dobiega końca, to uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lutoryżu serdecznie zapraszają w najbliższą środę (1-go lutego) na widowisko jasełkowe, które dzieci chcą pokazać nie tylko swoim najbliższym; Rodzicom, Babciom, Dziadkom, Ciociom, Wujkom, ale również wszystkim Mieszkańcom naszej miejscowości. To spotkanie odbędzie się tuż po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w auli szkoły. Zwracamy się też z wielką prośbą o przywiezienie osób starszych i samotnych. Młodzi aktorzy tuż po jasełkach zapraszają na wspólne kolędowanie.

Drodzy Parafianie i Mieszkańcy!

Serdecznie zapraszamy na to widowisko. Uczniowie przy pomocy swoich nauczycieli włożyli bardzo dużo pracy i jeszcze więcej serca w przygotowanie jutrzejszego przedstawienia. I choć będzie to środek tygodnia, a na zewnątrz znowu minusowe temperatury – nie zawiedźmy naszych młodych lutoryskich aktorów! Zapraszamy! :-)

o1