Msza św. dziękczynna za złożone śluby s. Stelli

Opublikowano Sierpień 29, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
DSC02035 (Kopiowanie)

W ostatnią wakacyjną niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dziękowaliśmy Panu Bogu za dar złożenia ślubów wieczystych przez s. Marię Stellę. Siostra Stella złożyła śluby 21 sierpnia 2017 r. w Przemyślu w Zgromadzeniu Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo Prowincji Matki Bożej Częstochowskiej. W uroczystości zaślubin m.in. uczestniczyli Duszpasterze naszej Parafii.

Obecni na Sumie Parafianie mieli okazję wysłuchać świadectwa życia oraz powołania s. Stelli, którym dzieliła się w czasie wystąpienia. „(…)całe moje życie odmieniło się o 360 stopni po przeprowadzce do Rzeszowa (…). Przez wiele lat należałam do wspólnoty Ruchu Światło-Życie. To właśnie tam zaczęłam odkrywać to, co Pan Bóg dla mnie zaplanował. To tam w głębi serca usłyszałam głos Pana Jezusa „Pójdź za mną” (…)” – mówiła s. Stella. „(…) jestem szczęśliwa na drodze, którą wybrałam. Służyć Bogu, to wielki dar. Cieszę się też, że znalazłam się w Lutoryżu.  Pokochałam tę Parafię całym sercem. Zdumiewam się Waszą wiarą i dziękuję za to świadectwo (…)” – dodała.

Na zakończenie Mszy św., dzieci z kl. III oraz p. Renata i Remigiusz Stankowie w imieniu wszystkich Parafian, złożyli Siostrze najserdeczniejsze życzenia.

Po wakacjach s. Stella swoją pracę będzie kontynuowała w Domu Pomocy Społecznej w Szarczu.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow