Msza św. dziękczynna za złożone śluby s. Stelli

Opublikowano Sierpień 29, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
DSC02035 (Kopiowanie)

W ostatnią wakacyjną niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dziękowaliśmy Panu Bogu za dar złożenia ślubów wieczystych przez s. Marię Stellę. Siostra Stella złożyła śluby 21 sierpnia 2017 r. w Przemyślu w Zgromadzeniu Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo Prowincji Matki Bożej Częstochowskiej. W uroczystości zaślubin m.in. uczestniczyli Duszpasterze naszej Parafii.

 

Obecni na Sumie Parafianie mieli okazję wysłuchać świadectwa życia oraz powołania s. Stelli, którym dzieliła się w czasie wystąpienia. „(…)całe moje życie odmieniło się o 360 stopni po przeprowadzce do Rzeszowa (…). Przez wiele lat należałam do wspólnoty Ruchu Światło-Życie. To właśnie tam zaczęłam odkrywać to, co Pan Bóg dla mnie zaplanował. To tam w głębi serca usłyszałam głos Pana Jezusa „Pójdź za mną” (…)” – mówiła s. Stella. „(…) jestem szczęśliwa na drodze, którą wybrałam. Służyć Bogu, to wielki dar. Cieszę się też, że znalazłam się w Lutoryżu.  Pokochałam tę Parafię całym sercem. Zdumiewam się Waszą wiarą i dziękuję za to świadectwo (…)” – dodała.

 

Na zakończenie Mszy św., dzieci z kl. III oraz p. Renata i Remigiusz Stankowie w imieniu wszystkich Parafian, złożyli Siostrze najserdeczniejsze życzenia.

 

Po wakacjach s. Stella swoją pracę będzie kontynuowała w Domu Pomocy Społecznej w Szarczu.

 

DSC02022 (Kopiowanie) DSC02023 (Kopiowanie) DSC02024 (Kopiowanie) DSC02030 (Kopiowanie) DSC02034 (Kopiowanie) DSC02035 (Kopiowanie) DSC02036 (Kopiowanie) DSC02037 (Kopiowanie) DSC02038 (Kopiowanie) DSC02039 (Kopiowanie) DSC02040 (Kopiowanie) DSC02042 (Kopiowanie) DSC02043 (Kopiowanie)

Facebook

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow