Ogłoszenia duszpasterskie: 03 czerwca 2018 r.

Opublikowano Czerwiec 5, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

03.06.2018 r.

1. Pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Róż kobiet, za tydzień mężczyzn. Do czwartku trwamy w oktawie Bożego Ciała, zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych dniach w procesji eucharystycznej wokół kościoła po Mszy świętej wieczornej.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

• wtorek- wspomnienie św. Bonifacego- biskupa, męczennika
  • czwartek- zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz pierwszy czwartek miesiąca.
    Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy.
  • piątek- uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Serdecznie dziękujemy Rodzinom, które przygotowywały Ołtarze na uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać.

4. Ruszyły zapisy na 41. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania z grupą św. Kazimierza. Szczegóły w zakrystii.

5. Wyruszających na Pielgrzymkę do Lwowa informujemy, że wyjazd będzie w piątek o godz. 3.30 rano. Prosimy zabrać ze sobą paszport, prowiant na dzień pierwszy (posiłek będzie w późnych godzinach popołudniowych) oraz strój wizytowy do Opery. Zachęcamy do wykupienia hrywien na własne wydatki.