Ogłoszenia duszpasterskie: 07.01.2018 r.

Opublikowano Styczeń 8, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

07.01.2018 r.

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się Okres Zwykły Roku Kościelnego. Jednak  tradycyjnie kolędy będą śpiewane, jak również szopka będzie stała do 2 lutego – święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W sobotę dzieci z Koła Misyjnego pójdą z kolędą Misyjną. Dzieci wyruszą o godz. 9.00. Prosimy o życzliwe przyjęcie Misyjnych Kolędników.

3. Spotkania w Domu Parafialnym po Mszy św.:

• wtorek – z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania
  • piątek – Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę – poprowadzi Róża Kazimiery Baran

5. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na odbudowanie budynku gospodarczego po pożarze dla Rodziny M. i K. Ziębów. Bardzo prosimy o życzliwość i pomoc finansową.

6. We czwartek w Domu Kultury od godz. 12.00 do 17.00 będą rozdawane worki na odpady komunalne.

7. Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa od Bożej Dzieciny.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow