Ogłoszenia duszpasterskie: 12 stycznia 2020 r.

Opublikowano Styczeń 14, 2020 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12.01.2020 r.

1. Kończy się okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy i szopki mogą być do 2-go lutego.

2. Dzieci i młodzież rozpoczynają ferie. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i ucałowanie relikwii św. siostry Faustyny.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji.

5. W przyszłym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Macieja Haby.

6. Dziękujemy kolędnikom misyjnym, ich rodzicom, paniom opiekującym się dziećmi podczas kolędy i wszystkim Parafianom za życzliwe przyjęcie. Bóg zapłać.

7. W tym tygodniu zakończę wizytę duszpasterską. Plan wizyty na stronie głównej.

8. Parafianom, Gościom, dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku.