Ogłoszenia duszpasterskie: 15 kwietnia 2018 r.

Opublikowano Kwiecień 16, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.04.2018 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku  czytamy List do Rzymian. W naszej Parafii Dzień Biblijny będziemy obchodzili we środę połączony wraz z nowenną. Zachęcamy jednak wszystkich Parafian i całe Rodziny, by każdego dnia sięgnąć po fragmenty Listu do Rzymian. Niech rozpoczynający się Tydzień Biblijny będzie dla nas wszystkich zachętą do częstszej lektury Pisma Świętego.

2. W tygodniu przeżywać będziemy:

• poniedziałek- przypada 91 rocznica urodzin papieża Benedykta XVI, pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w Jego intencji.
  • środa – Dzień Biblijny w naszej Parafii
  • czwartek – nowenna do św. Józefa Sebastiana Pelczara oraz bł. Karoliny
  • piątek – trzeci piątek miesiąca. Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz ucałowanie relikwii św. Faustyny.

3. W bieżącym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

• poniedziałek – przymiarka alb komunijnych w Domu Parafialnym. O godz. 17.00 – dziewczynki, 18.00 – chłopcy.
  • wtorek – młodzież przygotowująca się do Bierzmowania
  • sobota – godz. 14.00 – sprzątanie Domu Parafialnego. Odpowiada wspólnota Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Do pomocy zapraszamy wszystkich chętnych.

4. Za tydzień Różaniec za Ojczyznę poprowadzi Róża Krystyny Wajda.

5. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie kolejny Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

6. Ruszyły zapisy na Pielgrzymkę autokarową do Lwowa. Szczegóły na stronie głównej.