Ogłoszenia duszpasterskie: 16 luty 2014 r.

Opublikowano Luty 17, 2014 przez ks. Kamil Sowa w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2014 r.

1. Ewangelia VI niedzieli przypomina nam, jak wielkim skarbem dla człowieka są Boże Przykazania. Chociaż przestrzeganie tych Przykazań przychodzi nam z trudem, to warto się nad nimi zatrzymać     i zastanowić, jak wygląda realizacja „duchowego regulaminu” u mnie na co dzień.

2. W tym tygodniu w środę 19-tego będziemy obchodzić Nowennę do św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Karoliny. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek trzeci piątek miesiąca - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

3. We środę po Mszy Świętej spotkanie na plebanii Parafialnego Zespołu Caritas.

4. W piątek po Mszy Świętej spotkanie na plebanii Akcji Katolickiej.

5. W poniedziałek w Katolickim Radiu Via o godz. 17.30 będzie audycja na temat „Adoracja          i wynagrodzenie”.

6. Przypominamy, że Bank Spółdzielczy z Filią w Lutoryżu będzie czynny od 10 lutego tylko w środy    i piątki.

7. Dane statystyczne po tegorocznej wizycie duszpasterskiej:

a) wszystkich parafian – 1523

b) wszystkich rodzin w parafii – 448

c) domów zamkniętych – 30

d) parafian w ogóle nie praktykujących – ok. 130

e) parafian praktykujących poza parafią – ok. 65.

8. Zwracamy się z prośbą do wszystkich nowych rodzin naszej parafii o osobiste zgłoszenie się do kancelarii parafialnej codziennie po Mszy Świętej wieczornej, celem uzupełnienia niektórych informacji.

9. W dniu 27. 04. 2014 r. jest planowana Pielgrzymka do Krakowa – Łagiewnik na Uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii najpóźniej do 31 marca. Koszt Pielgrzymki – 40 zł. Bardzo serdecznie zapraszamy !

Facebook