Ogłoszenia duszpasterskie: 17 czerwca 2018 r.

Opublikowano Czerwiec 17, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.06.2018 r.

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

• poniedziałek  – w naszej Parafii będziemy gościć kapłanów z roku święceń ks. Proboszcza. Z tej okazji o godz. 11.00 odbędzie się uroczysta Msza św., na którą zapraszamy wszystkich Parafian. Słowo Boże wygłosi ks. infułat dr Wiesław Szurek.
  • wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi- zakonnika
  • piątekkoniec Roku Katechetycznego i Szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Msza św. kończąca Rok Szkolny o godz. 8:00. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  • sobota – Dzień Ojca. W tym dniu pamiętajmy w modlitwach o naszych Ojcach.

2. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

• poniedziałek  – młodzież z kl. VII oraz II Gimnazjum – spotkanie przygotowujące do Bierzmowania.

3. Za tydzień Ołtarz kwiatami ubierają Rodziny od numeru 399 do 431.

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzą – Lektorzy.

5. Zapraszamy na pielgrzymko-wycieczkę do Zakopanego oraz Ludźmierza. Szczegóły poniżej.

38464aee4295502347420885158017aba4a74563