Ogłoszenia duszpasterskie: 17 września 2017 r.

Opublikowano Wrzesień 19, 2017 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17.09.2017 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Zachęcamy wszystkich do korzystanie z radia, telewizji oraz stron internetowych katolickich oraz czytania prasy katolickiej, której różnorodność tytułów jest dostępna w każdą niedzielę w naszej Parafii. Składka do puszek na Katolickie Radio Via.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy –  Poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży polskiej – dzień imienin Księdza Proboszcza,  Środa – Świętych Męczenników Koreańskich. Czwartek – Święto św. Mateusz, Ap. i Ew., Sobota – Św. O. Pio, kapłana

3. W tym tygodniu po Mszy św. odbędą się następujące spotkania:

• wtorek – z Rodzicami dzieci z kl. III – spotkanie dotyczące I Komunii Św.
  • czwartek – Wspólnota dla Intronizacji NSPJ
  • sobota – ministranci i lektorzy o godz. 17.00

4. Dnia 7 października z racji 60-lecia powstania naszej Parafii wyruszymy do Częstochowy. Koszt: 60 zł. Zapisy w zakrystii. Prosimy o podanie numeru Pesel w celu ubezpieczenia. Zachęcamy do wyjazdu.

5. Za tydzień Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Rada Sołecka.

6. Pani Sołtys zaprasza we czwartek o godz. 17.00 na Zebranie Wiejskie. Głównym tematem będzie podział funduszu sołeckiego na 2018r. Prosimy o liczne przybycie.

7. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszła śp. Krystyna Pryk. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.