Ogłoszenia duszpasterskie: 2 września 2018 r.

Opublikowano Wrzesień 2, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

02.09.2018 r.

1. Skończyły się wakacje.  Jutro (poniedziałek), Mszą św. o godz. 08.00 rozpoczniemy  nowy rok szkolny i katechetyczny.  Zapraszamy do licznego udziału.

Nauczycielom i Wychowawcom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Św., a dzieciom i młodzieży nowego zapału w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu charakteru.

2. W tym tygodniu będziemy obchodzić:

• poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
  • sobota – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu poświęcenie ziarna na zasiew.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

• Czwartek – modlić się będziemy za powołanych do służby Bożej, szczególnie z naszej Parafii.

- Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

- spotkanie – ze Wspólnotą dla Intronizacji NSPJ w Domu Parafialnym

• Piątek – Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

- O godz. 17.45 Litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Boskiemu Sercu. Spowiedź św.  od godz. 17.00.

- spotkanie – z Akcją Katolicką w Domu Parafialnym. Prosimy o obecność wszystkich członków.

- z posługą sakramentalną ks. Proboszcz odwiedzi Chorych od godz. 08.00. Jako kierowcę prosimy kogoś z Rodziny p. Krystyny Ruszała.

4. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

5. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Anety Perłowskiej.

6. W następnym tygodniu Ołtarz kwiatami ubierają Rodziny z domów od numeru 71 do numeru 96.

7. Parafia w Boguchwale zaprasza na Rekolekcje Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla Królów i Pana Panujących. Przeprowadzi je Redemptorysta o. Waldemar Sojka.

8. W dniach od 9 do 15 września br. przeżywać będziemy VIII Tydzień Wychowania w Polsce, „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”.