Ogłoszenia duszpasterskie: 22 kwietnia 2018 r.

Opublikowano Kwiecień 24, 2018 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22.04.2018 r.

 

1. Dzisiejsza niedziela nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w tym tygodniu o modlitwie w tej intencji. W naszej Parafii specjalne nabożeństwo odbędzie się we środę.

 

2. W tygodniu przeżywać będziemy:

 

  • poniedziałek- uroczystość św. Wojciecha- biskupa i męczennika, patrona Polski.
  • wtorek- koronka do św. Michała Archanioła
  • środa – święto św. Marka, ewangelisty.   Nowenna ku czci Matki Bożej Częstochowskiej oraz nabożeństwo w intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego
  • piątek – Pielgrzymka parafialna do Warszawy. Mszy św. w naszej Parafii nie będzie. Wyjeżdżamy o północy z czwartku na piątek. Bardzo prosimy o wcześniejsze zebranie się Pielgrzymów na parkinu kościelnym, by wyruszyć punktualnie. Prosimy zabrać ze sobą kanapki. Posiłek w dniu pierwszym naszego pielgrzymowania będzie w późnych godzinach popołudniowych.

UWAGA! WSZYSCY ZABIERAMY ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY, DZIECI – LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ. BYĆ MOŻE BĘDZIEMY KONTROLOWANI PRZED WEJŚCIEM DO SEJMU. BRAK WYMAGANYCH DOKUMENTÓW UNIEMOŻLIWI ZWIEDZANIE BUDYNKU DANEJ OSOBIE.

 

3.W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

 

  • wtorek – Bractwo św. Michała Archanioła oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania
  • środa – z Rodzicami dzieci I Komunijnymi

 

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Marii Kawalec.

 

5. Zostało jeszcze kilka miejsc na Pielgrzymkę do Lwowa. W ramach wyjazdu mamy zapewnione wejście do opery lwowskiej na „Don Pasquale” Dionizettiego. Bilety są już zarezerwowane. Cena biletu jest już wliczona w koszt wyjazdu, który przypominamy – wynosi 360 zł. Szczegóły wyjazdu na stronie głównej.

 

6. Kino „Zorza” zaprasza na filmy: „Tam, gdzie mieszka Bóg (od 20 kwietnia). Film, z udziałem Ojca Świętego Franciszka, jest opowieścią opartą na historiach z Biblii, dedykowaną dzieciom, ukazującą rolę wiary, nadziei i odwagi. Kolejny film: „Paweł, Apostoł Chrystusa”, wyświetlany w dniach 4-17 maja oraz na film: „Bóg nie umarł: Światło w ciemności”, od 18 maja. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

 

7. Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia.

Facebook