Ogłoszenia duszpasterskie: 24 czerwca 2018 r.

Opublikowano Czerwiec 25, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

24.06.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizantach.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

• czwartek- św. Ireneusza- biskupa, męczennika.
  • piątek- Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 09.00 oraz o godz. 18.00. Składka przeznaczona jest na „świętopietrze” które jest finansową pomocą dla Ojca Świętego na zaspokojenie potrzeb Kościoła powszechnego i dzieła miłosierdzia na rzecz potrzebujących. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W naszych modlitwach pamiętajmy o solenizantach.
  • sobota – ostatnie już nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

4. Są jeszcze wolne miejsca na 2 dniową pielgrzymkę do Zakopanego i Ludźmierza, w dniach 15-16 września. Szczegóły na stronie parafialnej. Koszt 220 zł, zapisy w zakrystii.

5. Trwają zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na www.pielgrzymka.rzeszow.pl

6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w Zjeździe Kapłańskim, który odbył się w dniu 18 czerwca. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, p. Organiście, p. Kościelnemu, p. Alicji Wajda, p. Andrzejowi Krauz oraz wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w tej Mszy św. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Zakończył się Rok Szkolny. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Alinie Ladzińskiej za miłą współpracę, wszystkim Nauczycielom, ks. Kamilowi. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku na wakacjach.

8. Za tydzień Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Grzegorza Wojewody.

9. Parafianom, Gościom, a szczególnie wypoczywającym życzymy błogosławionych wakacji.