Ogłoszenia duszpasterskie: 26.01.2020 r.

Opublikowano Styczeń 28, 2020 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26.01.2020 r.

1.  W liturgii tygodnia obchodzimy:

• wtorek: św. Tomasza z Akwinu,
  • piątek: św. Jana Bosko

2. We wtorek po Mszy św. w Domu Parafialnym spotkanie z panią krawcową dzieci z kl. III

3. W sobotę o godz. 12.00 w kościele spotkanie kandydatów do Bierzmowania z delegatem ks. Biskupa – ks. Czesławem Gorajem dopuszczającym do przyjęcia tego sakramentu. Po spotkaniu krótkie nabożeństwo i wręczenie krzyży. Sobota, to również I sobota miesiąca. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.

4. W niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie z p. Olgą dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu obchodzimy dzień Życia Konsekrowanego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona będzie na klasztory Kontemplacyjne w Diecezji.

6. W przyszłym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzą - lektorzy.

7. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Wrocławia. Szczegóły na plakacie.

8. W tym roku wypada w naszym dekanacie wizytacja kanoniczna. W naszej parafii będzie to 20 lutego. Będziemy gościli ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątrobę.