Ogłoszenia duszpasterskie: 29 grudnia 2019 r.

Opublikowano Grudzień 30, 2019 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA

29.12.2019 r.

1. We wtorek zakończenie roku kalendarzowego 2019. O godz. 16.00 Msza św. oraz nabożeństwo dziękczynno-błagalne, na które serdecznie zapraszamy. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. We środę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętej tak  jak w niedzielę. W tym dniu za odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek ks. Proboszcz odwiedzi Chorych od godz. 08.00 , a jako kierowcę prosimy kogoś z rodziny p. Stanisławy Gajdek.

O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta.

W sobotę o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.

4. Trwa wizyta duszpasterska. Msze św. w naszej parafii o godz. 07.00 oraz 17.00. Plan jest podany na stronie głównej.

5. W najbliższą sobotę 5 stycznia, naszą Parafię odwiedzą kolędnicy misyjni. Dzieci kolędować będą w dwóch grupach od godz. 09.00. Obydwie grupy pójdą w kierunku lasu. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie naszych kolędników.

6. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Marii Kawalec.

7. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych kobiet.

Po Sumie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Fontes z Budziwoja. Na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy dzieci z kl. III wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają poświęcone modlitewniki.

8. W przyszły poniedziałek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, aby tradycyjnie oznaczyć odrzwia naszych domów. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe dla grup duszpasterskich działających w naszej Parafii.

9. Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa od Bożej Dzieciny.