Ogłoszenia duszpasterskie: 29 września 2019 r.

Opublikowano Październik 1, 2019 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

29.09.2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:
- w poniedziałek świętego Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
- we wtorek świętej Teresy od Dzieciątka Jezus;
- w środę wspomnienie Aniołów Stróżów;
- w piątek świętego Franciszka z Asyżu;
- w sobotę świętej Faustyny Kowalskiej.

2. Od wtorku Msze święte wieczorne o godzinie 17.00. Po Mszy św. rozpoczynamy także modlitwę różańcową. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian w tym nabożeństwie.

3. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00, a następnie Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo różańcowe, Litania do Serca Pana Jezusa.

Z posługą sakramentalną Ksiądz Proboszcz uda się do Chorych od godz. 08.00. Jako kierowcę prosimy kogoś z rodziny p. Janiny Drozd.

W sobotę nabożeństwo różańcowe zostanie połączone z nabożeństwem pierwszych sobót miesiąca. Ze względu na wspomnienie liturgiczne s. Faustyny – ucałowanie relikwii.

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzą – kandydaci do Bierzmowania.

5. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Sandomierza, Baranowa Sandomierskiego i Ujazdu. Zapraszamy.

6. Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy w minionym tygodniu pracowali przy naszej Parafii. Bóg zapłać.

7. Ze względu na inne obowiązki parafialne, skład Rady Duszpasterskiej zostanie podany w przyszłym tygodniu.