Ogłoszenia duszpasterskie: 3 listopada 2019 r.

Opublikowano Listopad 3, 2019 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

03.11.2019 r.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Przypominamy, że codziennie po Mszy św. modlimy się za Zmarłych zapisanych w wypominkach, a w niedzielę odmawiamy Różaniec o godz. 15.00.

2. W liturgii bieżącego tygodnia obchodzić będziemy:

• ponieziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa
  • sobota – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

3. Bardzo dziękuję za ofiary składane na prace inwestycyjne w parafii. Wszystkim grupom duszpasterskim i parafianom za włączenie się w całodobową adorację Najświętszego Sakramentu, p. Renacie za koordynowanie tej sprawy. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w ubiegłym tygodniu przy kościele i plebani. Panom z Rady Duszpasterskiej za przeprowadzoną kwestę na cmentarzu i wszystkim ofiarodawcom. Serdeczne Bóg zapłać.

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzą – strażacy.

5. W ramach budżetu obywatelskiego gminy Boguchwała został złożony wniosek pn. „Remont ogrodzenia pomiędzy działką szkolną, a działką należącą do parafii w Lutoryżu”. Ogrodzenie to, ze względu na bezpieczeństwo dzieci wymaga pilnego remontu. Czy będzie on wykonany zależy od Państwa głosów, o co bardzo prosimy! Zagłosować można klikając w poniższy link, a następnie zaznaczyć nazwę zadania „Remont ogrodzenia pomiędzy działką szkolną, a działką należącą do parafii w Lutoryżu”. Ankietę do głosowania można również pobrać w Urzędzie Gminy Boguchwała.

Głosowanie potrwa do 11.11.2019 r.

6. Przypominamy i prosimy Osoby zapisane na zimowy wyjazd do Zakopanego o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł.

7. Nasza Parafia po raz trzeci bierze udział w szczytnej akcji pomocy św. Mikołajowi w zakupie słodyczy, które zawieziemy Podopiecznym z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Kolejny raz zwracamy się z ogromną prośbą do Parafian i Ludzi dobrej woli o składanie słodkich upominków w koszu, który od przyszłej niedzieli będzie znajdował się w przedsionku kościoła. Pamiętajmy, że jeden mały gest może wywołać całą lawinę dobroci, która do nas powróci…

Akcja przynoszenia słodkich prezentów potrwa do 24 listopada.

8. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

• czwartek – Wspólnota dla Intronizacji NSPJ