Ogłoszenia duszpasterskie: 3 września 2017 r.

Opublikowano Wrzesień 4, 2017 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

04.09.2017 r.

 

1. Skończyły się wakacje, jutro (poniedziałek) rozpocznie się kolejny nowy rok szkolny. Nauczycielom i Wychowawcom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Św., a dzieciom i młodzieży nowego zapału w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu charakteru.

 

2. Informujemy, że Parafianie złożyli kwotę 1.450 zł dla potrzeb po nawałnicy. Bóg zapłać.

 

3. W środę w nocy o godz. 23.45 wyruszamy z Pielgrzymką do Włocławka, Ciechocinka, Torunia i Lichenia. Autokar będzie czekał na placu kościelnym. Prosimy zabrać ze sobą dokumenty, leki oraz wyżywienie na czwartek. Wracamy w sobotę w nocy. Szczegółowe informacje będą podane w autokarze.

 

4. W piątek 8 września we wszystkich parafiach diecezji dokonamy Aktu Poświęcenia Parafii i Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi, w nawiązaniu do aktu poświęcenia dokonanego przez biskupów polskich 6 czerwca w sanktuarium Maryjnym na Krzeptówkach. Prosimy także, aby Rodziny dokonały tego u siebie w domu w tym samym dniu o godz. 21.00. Zachęcamy do licznego uczestnictwa na Mszy św. o godz. 18.00.

 

5. Parafia Świętej Trójcy w Czudcu zaprasza na uroczystość 15. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej – Królowej Różańca Świętego oraz 300-lecie poświęcenia kaplicy Pani Czudeckiej. Uroczystość odbędzie się 9 września o godz. 11.00 na stadionie sportowym w Czudcu. Mszy św. przewodniczy Biskup Rzeszowski Jan Wątroba. Po Mszy świętej odbędzie się poświęcenie i prezentacja wieńców dożynkowych powiatu strzyżowskiego.

 

6. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Anety Perłowskiej.

 

7. W następnym tygodniu Ołtarz kwiatami ubierają Rodziny z domów od numeru 194 do numeru 228.

 

8. Składamy serdeczne podziękowania za składane ofiary na Dom Parafiany.

 

9. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Facebook