Ogłoszenia duszpasterskie: 30 grudnia 2018 r.

Opublikowano Grudzień 31, 2018 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA

30.12.2018 r.

1. W poniedziałek zakończenie roku kalendarzowego 2018. O godz. 16.00 Msza św. oraz nabożeństwo dziękczynno-błagalne, na które serdecznie zapraszamy. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętej tak  jak w niedzielę. W tym dniu za odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek ks. Proboszcz odwiedzi Chorych od godz. 08.00 , a jako kierowcę prosimy kogoś z rodziny p. Franciszka Nowaka.

O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta. W tym dniu nie będzie wizyty duszpasterskiej.

W sobotę o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.

4. Trwa wizyta duszpasterska. Msza św. we środę i czwartek o godz. 07.00 oraz 17.00. Plan jest podany na stronie głównej.

5. W najbliższą sobotę 5 stycznia, naszą Parafię odwiedzą kolędnicy misyjni. Dzieci kolędować będą w dwóch grupach od godz. 09.00. Grupa I odwiedziny Babią Górę I i II, a grupa II pójdzie prawą stroną w kierunku lasu. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie naszych kolędników.

6. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzą – Kandydaci do Bierzmowania.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, aby tradycyjnie oznaczyć odrzwia naszych domów.

8. W niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się przedstawienie teatralne pt.”Śladami Króla królów” o Razalii Celakównie i przesłaniu, które Pan Jezus jej przekazał. Po przedstawieniu spotkanie opłatkowe dla grup duszpasterskich działających w naszej Parafii.

9. Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa od Bożej Dzieciny.