Ogłoszenia duszpasterskie: 4 listopada 2018 r.

Opublikowano Listopad 5, 2018 przez Admin Strony w Aktualności, Ogłoszenia parafialne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

04.11.2018 r.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Najbliższa niedziela 11 listopada to 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, święto narodowe. Pamiętajmy w swoich modlitwach o naszej Ojczyźnie oraz wszystkich, którzy walczyli o wolność naszego kraju. W związku z tym Lokalny Ośrodek Kultury „Razem” zaprasza na „Koncert Pieśni Patriotycznych”, który odbędzie się 11 listopada w Ośrodku Kultury w Lutoryżu o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy

2. W liturgii bieżącego tygodnia obchodzić będziemy:

• piątek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • sobota – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

3. Przypominamy, że codziennie po Mszy św. modlimy się za Zmarłych zapisanych w wypominkach, a w niedzielę odmawiamy Różaniec o godz. 15.00.

4. Bardzo dziękujemy rodzinom za złożone ofiary na cele kościelne. Bóg zapłać.

5. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w miniony poniedziałek w pracę przy kościele i na Cmentarzu. Jak możemy zauważyć zostały posadzone nowe rośliny i podcięte iglaki. Podobnie zostały podcięte krzewy przy kościelnym parkingu. Dziękujemy p. Andrzejowi za ofiarowanie do kościoła dwóch regałów i montaż dwóch kolejnych, które zakupiliśmy do kościoła.

Członkom Rady Parafialnej dziękujemy za przeprowadzenie kwesty w dniu 1 listopada na Cmentarzu. Zebraliśmy 3643, 40 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Parafiance dziękujemy za wypranie obrusu ołtarzowego. Dziękujemy również za naprawę sprzętu nagłaśniającego, dzięki czemu bez zakłóceń odbyła się procesja na Cmentarz.

6. Przypominamy o zbiórce sprzętu elektronicznego, która odbędzie się we wtorek na parkingu przy kościele. Sprzęt zostanie odebrany o godz. 13.00.

7. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża Lucyny Rusin.

8. Dziękujemy Rodzinom z nr. 158-187 za udekorowanie kościoła kwiatami.

9. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

• poniedziałek- o godz. 16.00 – młodzież przygotowująca się do Bierzmowania z kl. VIII, po Mszy św. o godz. 18.00 – młodzież z kl. III Gimnazjum.
  • czwartek – Wspólnota dla Intronizacji NSPJ
  • piątek – o godz. 16.00 – ministranci, a po Mszy św. o g0odz. 18.00 – Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
  • sobota – po Mszy św. próba scholi.

10. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji zbiórki płodów rolnych na terenie naszej Parafii.