Ogłoszenia duszpasterskie: 8 kwietnia 2018 r.

Opublikowano Kwiecień 9, 2018 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08.04.2018 r.

1. Oktawę świąt Zmartwychwstania Pańskiego kończy dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie rozpoczyna się 74. Tydzień Miłosierdzia. Podczas pamiętnej pielgrzymki do Ojczyzny w 2002 r. Ojciec Święty Jan Paweł II prosił o wyobraźnię miłosierdzia. Napełnieni paschalną radością uobecniajmy miłosierdzie Boga w naszym codziennym życiu.

2. W tygodniu przeżywać będziemy:

- poniedziałek: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na wieczornej Mszy św. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

-we wtorek: przypada 8 rocznica katastrofy Smoleńskiej, pamiętajmy o Ofiarach w naszych modlitwach.

- środa: 11 kwietnia, po Mszy św. Nowenna przed 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległość. Zapraszamy Parafian do licznego udziału.

-piątek- wspomnienie św. Marcina I- papieża, męczennika.

3. W III Niedzielę Wielkanocną, 15 kwietnia, rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany list do Rzymian.

4. W bieżącym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

• wtorek – Rada Duszpasterska
  • czwartek – Wspólnota dla Intronizacji NSPJ
  • piątek – Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym

5. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi Wspólnota dla Intronizacji NSPJ.