Ogłoszenia duszpasterskie: 9 lipca 2017 r.

Opublikowano Lipiec 10, 2017 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

09.07.2017 r.

 

1. W tym tygodniu we czwartek (13-go lipca) kolejna Procesja Fatimska. Tym razem jeśli pozwoli pogoda, to odbędzie się ona pod las, aż pod dom p. Zofii Zyga. Msza św. w tym dniu tradycyjnie już o godz. 19.00. Na procesję prosimy zabrać lampiony, a figurę Matki Bożej Fatimskiej poniosą: dzieci z grupy śpiewaczej, Zespół Aspekt, Zespół Kalina oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Prosimy o stroje ludowe.  Serdecznie zapraszamy całą Parafię.

 

2. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy całej Parafii za udział w uroczystościach jubileuszowych. Otrzymaliśmy piękny list od ks. Prałata Wiesława Opalińskiego oraz Państwa Janiny i Mariana Skrzypek. Obydwa listy będą zamieszczone w kronice Parafiady. Serdeczne Bóg zapłać.

 

3. W zakrystii trwają zapisy na płytę dvd z Parafiady – koszt 20 zł. Zachęcamy osoby chętne.

 

4. W imieniu całej Parafii serdecznie dziękujemy Państwu Grochalom, od których otrzymaliśmy bezprzewodowy mikrofon z całą aparaturą. Serdeczne Bóg zapłać również za pomoc finansową i życzliwość. Podziękowania kierujemy też do p. Mariana Piątka za ogromną pomoc przy Parafiadzie, prace porządkowe, piękne lampy – Bóg zapłać.

 

5. Zwracamy się z wielką prośbą do Rodzin, które nie wpłaciły składki na prace remontowe Domu Parafialnego. Prosimy o pomoc finansową w celu wypłacenia zaległości. Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

 

6. We wtorek Msza św. o godz. 7.30 – święto św. Benedykta Patrona Europy.

 

7. W piątek wspomnienie św. Kamila De Lellis – dzień imienin ks. Wikariusza. Polecajmy czcigodnego Solenizanta w naszych modlitwach.

 

8. Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej odbędzie się 26 sierpnia w sobotę.

 

9. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi - Róża Marii Sołtys.

 

10. Trwają zapisy na Pielgrzymkę autokarową do Torunia oraz Lichenia. Serdecznie zapraszamy.

 

11. Wszystkim dzieciom, młodzieży i wypoczywającym na wakacjach życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji.

Facebook