Ogłoszenia duszpasterskie: 9 luty 2014 r.

Opublikowano Luty 4, 2014 przez ks. Stanisław Boratyn w Ogłoszenia parafialne

V NIEDZIELA ZWYKŁA

9. 02. 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela przypomina nam, że człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże. Aby być światłem dla świata i solą ziemi, musimy być zawsze blisko Chrystusa. Uczestnictwo we Mszy św. bardzo nam w tym pomaga. Dzisiaj po Mszy św. porannej zmiana róż męskich.

2. We wtorek – 11.02 będziemy przeżywać XXII Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza św. z udziałem osób starszych i chorych będzie o g. 15. Centralne uroczystości tego Święta odbędą się w Rzeszowie w Bazylice oo. Bernardynów o g. 9. Mszy św. przewodniczyć będzie Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej J.E. bp Jan Wątroba.

3. W poniedziałek wsp. św. Scholastyki. We wtorek wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.         W piątek przeżywać będziemy Święto Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

4. Jest możliwość wyjazdu do Rzymu na Uroczystości kanonizacji bł. Jana Pawła II. Zapisy i wpłaty w Biurze Wczasowo-Turystycznym w Krakowie.

5. Istnieje możliwość  badania okulistycznego dla osób chorych na cukrzycę w Szpitalu Miejskim      w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej.

6. Spotkania: w piątek po Mszy św. z kandydatami do bierzmowania. W sobotę o g. 16 z LSO.

7. PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Krzysztofowi Żydzikowi za przygotowanie strony www naszej parafii. Oby ta strona służyła jak najlepiej wszystkim parafianom.

 

Facebook