Opłatek Parafialny – 15.01.2017 r.

Opublikowano Styczeń 16, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
DSC05540 (Kopiowanie)

W duchu wspólnoty parafialnej, 15 stycznia 2017 r. po Mszy św. wieczornej odbył się Opłatek Parafialny. W spotkaniu udział wzięli Członkowie Ruchów, Stowarzyszeń i Grup działających w naszym kościele, Przedstawiciele organizacji społecznych oraz zaproszeni Goście.

W radosny nastrój i chrześcijański charakter spotkania wprowadził nas gospodarz Parafii ks. Proboszcz Stanisław Boratyn, rozpoczynając spotkanie krótkim przemówieniem oraz wspólną modlitwą. W takiej atmosferze wzajemnej sympatii i życzliwości Parafianie przełamali się opłatkiem, składając sobie życzenia. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania.

Dziękujemy Tym, którzy pomogli zorganizować spotkanie i raz jeszcze wszystkim Parafianom na Nowy Rok, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

DSC05517 (Kopiowanie)DSC05530 (Kopiowanie)DSC05542 (Kopiowanie)DSC05563 (Kopiowanie)WIĘCEJ ZDJĘĆ…