Pielgrzymki Parafialne

Opublikowano Lipiec 5, 2020 przez Admin Strony w Aktualności
morskie-oko-lato-panorama-w2-pom-1

W związku z wieloma zapytaniami odnośnie tegorocznych pielgrzymek parafialnych, informujemy że:

- Planowana pielgrzymka do Wrocławia w lipcu – zostaje definitywnie odwołana. Niestety nie jesteśmy w stanie pokonać reżimów sanitarnych w poszczególnych miejscach, które planowaliśmy odwiedzić.

- W dniach 29-30 sierpnia (sobota-niedziela) planowany jest wyjazd do Zakopanego. W związku z tym, że na DZIEŃ DZISIEJSZY możemy zapisać tylko 40 osób (a zainteresowanie jest duże), pierwszeństwo zapisów będą miały osoby, które wpłaciły zaliczkę na wyjazd do Wrocławia. Z uwagi na to, że zaostrzenia mogą ulec zmianie, nie podajemy jeszcze żadnych konkretnych informacji, a oficjalne zapisy ruszą pod koniec lipca. Wtedy też będą zwracane zaliczki osobom, które do Zakopanego nie pojadą, a wpłaciły zaliczkę na wyjazd do Wrocławia.

- Będzie to całkiem inna wycieczko-pielgrzymka jak do tej pory. W programie: wspólna Msza Święta oraz biesiada z kapelą góralską. Pobyt w Zakopanem, każdy będzie mógł zaplanować według własnego uznania. W miarę możliwości Pan Kierowca będzie nas zostawiał w najdogodniejszych dla nas miejscach i o ustalonych godzinach z poszczególnych przystanków odbierał. Będzie możliwość pójścia nad Morskie Oko, przejścia Doliną Białego, wyjazdu na Kasprowy Wierch itd. Wszelkie bilety wstępów należy zakupić indywidualnie lub skontaktować się w tej sprawie z p. Agnieszką. Prośmy jednak się jeszcze wstrzymać z tym do końca lipca, dopóki nie ruszą zapisy.

Podana przez nas cena będzie zawierała: przejazd, ubezpieczenie, wieczorek pogodny z kapelą góralską (kolacja, zimna płyta), nocleg oraz śniadanie.

Obiady dnia pierwszego i drugiego oraz wszelkie bilety wstępów będą we własnym zakresie.

O wszelkich szczegółach będziemy jeszcze informowali :-)

Już dziś serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że tradycyjnie prawie jesienny wyjazd do Zakopanego, tym razem się uda :-)