Pierwsza Komunia Święta

Opublikowano Czerwiec 20, 2020 przez Admin Strony w Aktualności
pulpit 372

W dniach 12-17 czerwca w naszej Parafii odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na panującą pandemię, każdego dnia kilkoro dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej przyjmując Jezusa ukrytego pod postacią białej Hostii.


Kulminacją tych wydarzeń było pamiątkowe zdjęcie całej grupy, które udało się zrobić na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Wielkim zaszczytem dla dzieci była obecność Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Aliny Ladzińskiej oraz Pań Wychowawczyń.
Do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej poprzez formację duchową i religijną, dzieci przygotowywał Proboszcz Parafii ks. Mariusz Fijałkiewicz.

Każdego dnia, nie zabrakło radości, ale i wzruszenia mając na uwadze fakt, że ten wyjątkowy dzień jest jednym z najważniejszych w życiu każdego chrześcijanina.

Wszystkim dzieciom życzymy, aby trwały przy Chrystusie przez całe swe życie i zawsze miały serce tak czyste i piękne jak w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Facebook