Przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Opublikowano Marzec 25, 2017 przez Admin Strony w Aktualności
Przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

W dniu 25 marca obchodziliśmy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 17.00, nasi Parafianie podjęli po raz kolejny dzieło Duchowej Adopcji, które polega na codziennej modlitwie w intencji dziecka znajdującego się w łonie matki, a którego życie jest zagrożone.

 

Swoją troskę o tych najsłabszych, których być może nikt nie chce – nienarodzone dzieci zagrożone aborcją, ale też o ich rodziny, będą wyrażać w cierpliwej modlitwie. Przez 9 miesięcy każdy z nich tą modlitwą będzie otaczać jedno ludzkie istnienie…

Tym, którzy podjęli się tego pięknego dzieła życzymy wytrwałości. Niech Wam wszystkim błogosławi Dawca Życia!

 

DSC07335DSC07339DSC07351WIĘCEJ ZDJĘĆ…

 

Facebook