Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2017/2018

Opublikowano Wrzesień 4, 2017 przez Admin Strony w Aktualności
DSCN4531

Od uroczystej Eucharystii sprawowanej 4 września o godz. 8.00 w naszym kościele rozpoczął się kolejny nowy rok szkolny i katechetyczny. Młodzi i najmłodsi wyruszyli z Bożym błogosławieństwem do nowych szkolnych zadań.

 

We Mszy św. uczestniczyli Uczniowie oraz Nauczyciele szkoły znajdującej się na terenie naszej Parafii: Szkoły Podstawowej im. ks. Czesława Przystasia. Najmłodszym towarzyszyli Rodzice. Ich wspólnej modlitwie przewodniczył ks. wikariusz Kamil Sowa, który udzielił też błogosławieństwa na czas czekających wyzwań w rozpoczynającym się roku szkolnym. Słowo  wygłosił kleryk Hubert Cop.

 

Życzymy wszystkim Uczniom sukcesów w nauce, a Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom dużo cierpliwości

 

fot. Szkoła Podstawowa w Lutoryżu.

Facebook