Tydzień Modlitw o Powołania

Opublikowano Maj 8, 2017 przez Admin Strony w Aktualności

DSC_8950(2)W trwającym Tygodniu Modlitw o Powołania w szczególny sposób modlimy się w intencji powołań do życia kapłańskiego, konsekrowanego i misyjnego. Papież Franciszek w tegorocznym orędziu na Światowy Dzień Modlitw o Powołania podkreślił:

„Bez nieustannej i kontemplacyjnej modlitwy nigdy nie będzie duszpasterstwa powołaniowego ani też misji chrześcijańskiej. W związku z tym trzeba zasilać życie chrześcijańskie przez słuchanie Słowa Bożego, a przede wszystkim dbać o osobistą relację z Panem w adoracji eucharystycznej, będącej uprzywilejowanym „miejscem” spotkania z Bogiem”.


W naszych modlitwach polecamy wszystkich alumnów WSD, a w szczególności naszego kleryka Huberta Cop, który obecnie na IV roku przygotowuje się do kapłaństwa. Prosimy o otwarte serce na działanie łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Patronki naszej Parafii.

Facebook