Ważna Informacja

Opublikowano Marzec 14, 2020 przez Admin Strony w Aktualności

Drodzy Parafianie!
Od dnia jutrzejszego w naszym kościele miały rozpocząć się Rekolekcje Wielkopostne. W związku z panującą pandemią koronawirusa i rozporządzeniem Ministra Zdrowia, w Polsce wprowadzono zakaz zgromadzeń publicznych powyżej 50 osób, dotyczy to także zgromadzeń liturgicznych w kościele. W tej sytuacji zachęcamy, aby we Mszy Świętej uczestniczyć przez transmisję w radiu, telewizji i internecie. Zachęcamy także do hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhprzyjmowania komunii świętej duchowej.
Mając na uwadze zagrożenie zdrowia oraz życia, pamiętajmy, że Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 29 marca.

Dla osób, które mimo wszystko przyjdą jutro do kościoła, nauki rekolekcyjne będą wygłoszone w czasie homilii. Nie będzie już nauk stanowych.
Od godz. 10.00 będziemy modlić się na Różańcu z błaganiem o oddalenie epidemii koronawirusa. Zachęcamy do duchowego włączenia się w modlitwę. Porządek Mszy św. pozostaje jak w każdą niedzielę.