WAŻNE!!!

Opublikowano Marzec 24, 2020 przez Admin Strony w Aktualności
1920x810

1. ‼️ W związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną oraz decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zaostrzającą przepisy dotyczące zgromadzeń publicznych wliczając w nie zgromadzenia liturgiczne, pragniemy poinformować Parafian o konieczności ograniczenia liczby osób uczestniczących w Mszach Świętych oraz nabożeństwach pasyjnych.

2. ‼️ Od 24 marca do 11 kwietnia prosimy, aby fizyczny udział we Mszy świętej, nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, brały udział tylko te osoby, których dotyczą intencje mszalne odprawiane w naszym kościele.
Jednocześnie informujemy, że wejście do kościoła odbywa się tylko przednimi drzwiami.

3. ‼️ Bardzo prosimy, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom. Zachęcamy wiernych do korzystania z transmisji Mszy świętych w telewizji, radiu i Internecie oraz do przyjmowania Komunii świętej duchowej.

4. ‼️ Prosimy Parafian o przekazanie tego komunikatu wszystkim, którzy nie mają dostępu do Internetu i mediów społecznościowych oraz o pomoc w możliwości skorzystania z transmisji on-line osobom starszym.

5. ‼️ We środę 25 marca, o godz. 12.00 w łączności z Ojcem Świętym będą biły dzwony we wszystkich kościołach. Bardzo prosimy, aby prócz modlitwy „Anioł Pański” odmówić również modlitwę „Ojcze nasz”.

6. ‼️ Od środy 25 marca, zachęcamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w sposób duchowy. Wszystkie informacje można przeczytać na stronie: https://www.duchowa-adopcja.pl

7. ‼️ Mszę świętą Niedzieli Palmowej oraz z Triduum Paschalnego postaramy się transmitować z naszego kościoła parafialnego. Jednak wszelkie szczegóły podamy bliżej tych terminów.

8. ‼️ Nasza strona internetowa i profil na FB są teraz jednym z głównych środków komunikacji z Parafianami. Zachęcamy do regularnego zaglądania i dostosowywania się do wszelkich komunikatów.