Zakopane 29-30 sierpnia

Opublikowano Lipiec 27, 2020 przez Admin Strony w Aktualności
Chocho-owska5--1-z-1-
Pielgrzymko-wycieczka do Zakopanego
29-30 sierpnia (sobota-niedziela)
INFORMACJE:
1. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa i liczne ograniczenia, czas pobytu w Zakopanem będzie do własnej dyspozycji. Zostaną podane przystanki w najdogodniejszych dla nas miejscach, na których Pan kierowca nas zostawi i o określonych godzinach po nas przyjedzie. Dnia pierwszego zachęcamy do spaceru nad Morskie Oko lub do równie pięknej Doliny Chochołowskiej. Dolina Chochołowska, to tzw.
„trasa dla bobasa”, na której poziom trudności szlaku jest określany jako „bardzo łatwy”.
2. Ze względu na chęć ograniczenia kosztów, czasu do własnej dyspozycji, spaceru w ustalonym przez siebie tempie i łatwości zaproponowanych przez nas szlaków – nie będziemy korzystali z pomocy przewodnika.
3. Dnia drugiego zachęcamy do zwiedzenia Gubałówki, będzie możliwość wyjechania i zjechania kolejką linową na Kasprowy Wierch (zachęcamy do zakupu biletów online lub zgłoszenie tego przy zapisie i bilety zakupimy) lub również można ten dzień wykorzystać według własnego planu.
4. Dzień pierwszy zakończymy wieczorkiem pogodnym z kapelą góralską.
5. Wyjazd będzie możliwy przy grupie 40 osób.
6. Cena wyjazdu: 225 zł. W kosztach wliczony jest: przejazd, ubezpieczenie, nocleg, 1 – obiado-kolacja (ok. godz. 20.00), zimna płyta, kapela, śniadanie dnia drugiego.
7. W przypadku większej ilości niż 40 osób, cena się obniży.
8. Rodziców dzieci do 18 roku życia, zachęcamy do spełnienia wszystkich formalności do uzyskania bonu turystycznego. W miejscu naszego noclegu, będzie można zapłacić za pomocą bonu.
9. Cena nie obejmuje biletów wstępu oraz obiadów.
10. Zapisanie się na wyjazd jest równoznaczne z wyrażeniem zgody i obowiązkiem przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarno epidemiologicznych (zakrywanie ust i nosa maseczką w miejscach tego wymagających, dezynfekcja itd.)
11. Zapisy trwają do 2 sierpnia w zakrystii. Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł.

Facebook