Imieniny Księdza Proboszcza

Opublikowano Styczeń 19, 2022 przez Admin Strony w Aktualności
received_526178145175109

Wdzięczni za wszystko, co Ksiądz Proboszcz robi dla naszej Parafii, z okazji dzisiejszych imienin, jako wspólnota parafialna pragniemy złożyć Drogiemu Solenizantowi serdeczne życzenia.
Drogi Księże Proboszczu!
Niech Chrystus Najwyższy Kapłan w posłudze, jaką pełnisz, obdarza Cię wszelkim błogosławieństwem, zdrowiem, wewnętrzną siłą, ludzką życzliwością. Niech za wstawiennictwem świętych, a zwłaszcza naszej Patronki Matki Bożej Częstochowskiej, ześle na Ciebie potrzebne łaski i pozwoli cieszyć się owocami pracy. Życzymy 100 lat życia, samych radości oraz spełnienia wszelkich Twoich planów i zamierzeń. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.
Swoją serdecznością obejmujemy również Pana Kościelnego Mariusza Żarowa, życząc dobrego zdrowia, sił i wytrwałości, a nade wszystko Bożego błogosławieństwa w tej pięknej, ale i trudnej posłudze w naszej Parafii.

Szczęść Wam Boże!