Opublikowano Lipiec 10, 2022 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 września 2023 r. 

 

1. Z okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.

 

2. W poniedziałek (18.09) przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski, polskiej młodzieży. To również dzień imienin Księdza Kanonika oraz ks. Stanisława, którego gościmy w naszej Parafii. Pamiętajmy w modlitwach o Czcigodnych Solenizantach. 

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • w czwartek - święto św. Mateusza Apostoła
  • w sobotę - wspomnienie św. o. Pio

 

4. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym 

 

5. Wydział Duszpasterski wraz z diecezjalnym duszpasterzem Róż Różańcowych pragnie zaprosić Róże Różańcowe na różaniec ulicami miasta Rzeszowa, który rozpocznie się 1 października 2023 roku o godzinie 15:00 na Placu Śreniawitów, a zakończy Mszą Świętą w Bazylice OO. Bernardynów (Msza Święta o godz. 16:30). Serdecznie zapraszamy Róże Różańcowe.

 

6. Bardzo dziękuję rodzinom z domów od numeru 439  do 471 za udekorowanie kościoła kwiatami. W następnym tygodniu proszę rodziny z domów 472 do końca. 

 

7. Wyjeżdżających do Lichenia informujemy, że wyjazd będzie w sobotę 23.09. o godz. 03.00 nad ranem z parkingu przy kościele. Zapisane osoby prosimy o przybycie 15 minut wcześniej. Prosimy również o zabranie ze sobą prowiantu na dzień pierwszy. Planowana obiadokolacja w tym dniu, będzie około godz. 17.00. Powrót w niedzielę około godz. 23.00. Pozostałe informacje podane zostaną w autokarze. 

 

 

 

 

 

 

Facebook