Opublikowano Lipiec 10, 2022 przez Admin Strony w Ogłoszenia parafialne

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

24 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna, rozpoczniemy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym szczególnym Tygodniu, ale nie tylko, zachęcamy wszystkich wiernych do wzięcia do ręki Pisma Świętego, jego czytania i medytowania. W tym roku będzie on obchodzony pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Niedziela ta jest także ósmym Dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego. W tym roku lekturą będzie księga Dziejów Apostolskich.

2. W następnym tygodniu Różaniec za Ojczyznę poprowadzi – Róża p. Małgorzaty Klimczak.

3. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane w tym tygodniu przy kościele, plebani i na Cmentarzu.  Panu Danielowi, p. Urszuli, p. Alicji, p. Leszkowi i Kacprowi. Panom grabarzom oraz Panu kościelnemu. Bóg zapłać.

4. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej, spotkanie Rady Parafialnej.