Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu

Opublikowano Październik 8, 2016 przez Admin Strony w Aktualności, Wydarzenia
intro2

Przygotowaniem do uczczenia Święta Chrystusa Króla są podejmowane w parafiach 24 godzinne adoracje Najświętszego Sakramentu.

W tym roku już osiemnasty raz Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów podejmują w swoich parafiach ten radosny trud, aby modlić się wspólnie z całą Polską i upraszać łaski dla siebie i swojej parafii oraz wynagradzać Bożemu Sercu za nasze grzechy.

Nowenna rozpoczyna się w wigilię Święta Podwyższenia Krzyża Świętego – 13.09.16r. i trwa do 20.11.16r. tj.do Święta Chrystusa Króla.

W Roku Miłosierdzia jest też przygotowaniem do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, aby mógł królować w sercach, które zechcą Go zaprosić i przyjąć.

Całodobowe czuwanie rozpoczyna się każdego kolejnego dnia nowenny Mszą Św.,  do następnego dnia. Wszystkie grupy modlitewne w parafii a także całe rodziny zachęcamy do uczestnictwa.

W naszej parafii adoracja rozpocznie się w poniedziałek (10-go października), a zakończy we wtorek o godz. 17.00 Mszą św. Zachęcamy Parafian do licznego uczestnictwa.

Modlimy się w następujących intencjach:

1. Wynagradzającej za grzechy osobiste i społeczne Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryii

2. W intencji naszej Ojczyzny, Polski i o dobre decyzje rządzących,

3. Za prezydenta Andrzeja Dudę  o potrzebne łaski

4.Powstania nowych Wspólnot i dokonanie Intronizacji NSPJ w Polsce

5. Pokoju na świecie i zaprzestanie prześladowań Chrześcijan.

6. O rychłą beatyfikację Sł. Bożej Rozalii Celakówny

7. Dziękujemy za Światowe Dni Młodzieży i prosimy Ducha Świętego o obfite owoce i dary.

intro2