Cegiełka dla Parafii: bombki parafialne

Opublikowano Listopad 19, 2023 przez Admin Strony w Aktualności
IMG_20231115_204611

Drodzy Parafianie! Przed nami kolejna akcja z cyklu „Cegiełka dla Parafii” ⛪. Bardzo się cieszymy, że bombki parafialne przypadły Wam do gustu i zarazem odpowiadając na liczne zapytania o nie, mamy dla Was kolejną propozycję…
Celem akcji „Cegiełka dla Parafii” jest zebranie środków, które przeznaczamy na upiększanie naszego kościoła. Dzięki Wam udało się już m.in. zakupić śpiewającego Aniołka-skarbonkę, który cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych, ozdoby na parafialne choinki oraz zmienić wygląd ciemnicy.
Tegoroczny Wasz wkład chcielibyśmy przeznaczyć na zakup dalszych dekoracji Bożonarodzeniowych: łańcuchów na choinki i wymianę dekoracji, która znajduje się przed ołtarzem.

Tym razem mamy dla Was propozycję kompletu 4 bombek ręcznie malowanych lub wyboru pojedynczego wzoru jednej z nich.

W skład kompletu wchodzi:

1. Bombka nr. 1 z wizerunkiem Patronki naszej Parafii – Matki Bożej Częstochowskiej
2. Bombka nr. 2 z wizerunkiem naszego kościoła
3. Bombka nr. 3 z wizerunkiem kapliczki znajdującej się na dawnym Cmentarzu Cholerycznym
4. Bombka nr. 4 z wizerunkiem Szkoły Podstawowej

Bombki są szklane o średnicy 8 cm i nadają się do powieszenia na choinkę, a zarazem są świetną alternatywą na świąteczny prezent.

Koszt całego kompletu wszystkich 4 bombek wynosi: 100 zł. z czego kwota 35 zł przeznaczona będzie na wyżej wspomniany cel.

Koszt 1 bombki z wybranym przez siebie wzorem, to: 40 zł z czego kwota 20 zł. również przeznaczona będzie na ten sam cel. Pozostałe koszty, to honorarium dla osoby wykonującej to rękodzieło.

Bombki są malowane pod zamówienie dlatego osoby, które zechcą je zakupić muszą się zapisać.

❗Można to uczynić wstawiając komentarz pod postem na parafialnym profilu Facebook z informacją, którą wersję się wybiera. Wystarczy wpisać „komplet” lub „bombka nr. 1”, „nr.2” itd.
W kaplicy w przedsionku kościoła i w zakrystii również znajduje się lista na której można się wpisać i złożyć zamówienie.

Zamówienia można składać do 10 grudnia, a o odbiorze bombek będziemy Was informować na bieżąco.

Mamy nadzieję, że bombki się spodobają ☺