Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

Opublikowano Kwiecień 9, 2018 przez Admin Strony w Wydarzenia
DSC02837-001

W święto Zwiastowania Pańskiego, podczas wieczornej Eucharystii o godz. 18.00 w naszej Parafii, 17 osób podjęło się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.


Uroczyste przyrzeczenie składane Bogu jakim jest podjęcie duchowej adopcji, zobowiązuje podejmującego się tego dzieła do jego wypełnienia. Adopcja duchowa dziecka poczętego, zagrożonego zabiciem w łonie matki, wyrażana jest osobistą modlitwą adoptującego o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga. Osoba adoptująca duchowo przez najbliższe dziewięć miesięcy, czyli przez okres rozwoju dziecka w łonie matki, podejmuje się codziennego odmawiania jednego dziesiątka różańca oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone, jak również w intencji jego rodziców.

 

Tym, którzy podjęli się tego pięknego dzieła życzymy wytrwałości. Niech Wam wszystkim błogosławi Dawca Życia!

 

DSC02845-001DSC02841-001DSC02844-001

Facebook