Imieniny Księdza Kanonika

Opublikowano Wrzesień 18, 2018 przez Admin Strony w Aktualności
DSC02755-Kopiowanie

Dziś, 18 września przypada liturgiczne wspomnienie Św. Stanisława Kostki.

W tym dniu, szczególnie dziękujemy Panu Bogu za dar „Świętego Młodzieniaszka”, który jest dla nas wzorem dążenia do świętości. To również dzień imienin ks. kanonika Stanisława Boratyna.

 

Księdzu Kanonikowi życzymy zdrowia, siły i wytrwałości w trudach codziennej posługi duszpasterskiej.
Życzymy mocy Ducha Świętego, który nieustannie porywa serca do kroczenia drogą świętości; wiary, która pozwala pokonywać trudności; nadziei, która nie zawodzi, i miłości, która wszystko zwycięża. Niech Chrystus Pan – Dobry Pasterz – przynosi siłę, radość i pokój z pełnienia pasterskiej posługi. Niech umacnia Księdza w głoszeniu i czynieniu miłosierdzia, które otwiera na Boga i Jego miłość.

 

 

Facebook