Kandydaci do Bierzmowania otrzymali Krzyże

Opublikowano Marzec 24, 2017 przez Admin Strony w Aktualności
DSC07308 (Kopiowanie)

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek – 24 marca poprowadzili kandydaci do Bierzmowania. Modlitwie przewodniczył ks. Kamil, który w czasie Eucharystii poświęcił Krzyże dla młodzieży.

Już niebawem, 6-go maja, z rąk Jego Ekscelencji ks. bp Kazimierza Górnego w Boguchwale, nasi młodzi Parafianie otrzymają Sakrament Ducha Świętego. Każda i każdy z kandydatów w obecności swoich Rodziców przyjmując ten święty znak, dawał świadectwo miłości do Chrystusa oraz gotowości przyjęcia sakramentu.

Kandydatom życzymy, by Krzyż, który dziś otrzymali, umacniał do mężnego wyznawania wiary i postępowania według jej zasad.

Kandydaci do Bierzmowania otrzymali Krzyże 24.03.2017 r. DSC07310 (Kopiowanie)DSC07315 (Kopiowanie)WIĘCEJ ZDJĘĆ…