Msza Święta na Cmentarzu Cholerycznym

Opublikowano Maj 30, 2017 przez Admin Strony w Wydarzenia
DSC09899 (Kopiowanie)

W dniu 30 maja, lutoryskim kościołem stał się plac przy kapliczce Pana Jezusa Frasobliwego na dawnym Cmentarzu Cholerycznym. Licznie zgromadzeni Parafianie w czasie Mszy św., której przewodniczył ks. Proboszcz w asyście ks. Katechety, polecali wszystkich Zmarłych pogrzebanych na tym Cmentarzu, prosząc dla Nich o życie wieczne.

 

Ta uroczystość parafialna odbyła się dzięki zaangażowaniu kilku osób, którym raz jeszcze za pośrednictwem naszej strony parafialnej pragniemy podziękować.

 

Nasze wyrazy wdzięczności kierujemy do całej Rodziny Państwa Martoniów za życzliwość, serdeczność i nieocenioną pomoc w przygotowaniu uroczystości. Dziękujemy Panu Organiście Krzysztofowi Krakowskiemu, który nie tylko przygrywał w czasie Mszy św., ale poświęcił swój czas i chęci na załatwienie potrzebnych rzeczy. Ławki i parasole, które uchroniły nas przed deszczem były dzięki Pani Annie Wolskiej, a słyszeliśmy wszystko poprzez nagłośnienie, które wypożyczył Pan Daniel Frankiewicz. Dziękujemy wszystkim Sąsiadom, wszystkim obecnym na Mszy św., oraz Tym, którzy przez cały miesiąc spotykali się na Cmentarzu wyśpiewując Litanie Loretańską. Serdeczne Bóg zapłać!

 

GALERIA ZDJĘĆ

Facebook