Przyrzeczenie Duchowej Adopcji złożone

Opublikowano Kwiecień 5, 2016 przez Admin Strony w Aktualności
DSC00820

W dniu 4 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 18.00, której przewodniczył ks. Proboszcz, 16-stu Parafian uroczyście podjęło po raz kolejny dzieło Duchowej Adopcji, które polega na codziennej modlitwie w intencji dziecka znajdującego się w łonie matki, a którego życie jest zagrożone. Wierzymy, że pozostałe osoby, które zabrały deklaracje, również zaangażowały się i podjęły adopcję w anonimowy sposób.

Wytrwała modlitwa podjęta z wiarą, a taką jest duchowa adopcja, przynosi liczne owoce. Poza ratowaniem życia nienarodzonych, co jest głównym jej celem, wyprasza nam i innym łaski i Boże błogosławieństwo, pogłębia nasze życie duchowe, uczy ofiarności i odpowiedzialności za los drugiego człowieka. Aby wysiłki naszych Parafian przyniosły zwycięstwo, potrzeba też wsparcia innych. Prośmy więc o wytrwałość dla wszystkich Tych, którzy od dziś „walczą” o życie dla najbardziej bezbronnych.

DSC00816DSC00819