Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych

Opublikowano Marzec 20, 2019 przez Admin Strony w Aktualności
IMG_4304

„Zanim od nas odjedziesz, chcemy Cię pożegnać i podziękować. Ale najpierw chcemy powiedzieć, że bardzo się cieszymy, że drogi księdza i nas Lutoryżan ponownie się skrzyżowały. Miło nam ponownie księdza spotkać, tyle że tym razem w nieco innej roli niż dawniej. Szkoda tylko, że czas wspólnych spotkań i rozważań dobiega końca (…)”

Takimi słowami rodzina Państwa Janików w imieniu całej Parafii podziękowała ks. Lucjanowi Szulmierzowi za czas rekolekcji wielkopostnych. Swoją wdzięczność wyraził również Proboszcz ks. Mariusz Fijałkiewicz podkreślając jakim dobrym kaznodzieją jest ks. Lucjan. Z pewnością każdy z nas przeżywał ten rekolekcyjny czas na swój sposób, ale dla każdego były to chwile zatrzymania się, zasłuchania i zastanowienia nad tym, co ważne w życiu, a wszystko to po to, żeby w codziennym zabieganiu na nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka, a przede wszystkim Boga.

Księdzu Lucjanowi raz jeszcze dziękujemy i polecamy opiece Matce Bożej Częstochowskiej i św. Józefowi!

ZDJĘCIA…